KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15618177

nr 1561 8177

Lennart Nyström

(f. 1944), Sverige

Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, 73x100 cm, yttermått inklusive ram: 76x103 cm

Lennart Nyström, svensk målare född 1944.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 4 september 2023
kl 20:17:48

Lennart Nyström

Läs mer om Lennart Nyström