LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candlestick 11312519
nr 1131 2519
CANDLESTICK
9-ljusarmar, brass, length: 40 cm, wear, damages.
9-ljusarmar, mässing, längd: 40 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 100
Monday September 25 2017
at 20:02:51
25/9 16:10:17
Mässing