ART / Oil paintings / Oil painting 10122581

nr 1012 2581

OIL PAINTING

Signerad Langdale, 19th century. Motiv från Devon, 29x45,

Signerad Langdale, 1800-tal. Motiv från Devon, 29x45

1200

SEK 600

Monday January 18 2016
at 18:35:24