KONST / Litografier / Färglitografi 13614109
nr 1361 4109
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 147/200. Motivet: 45x61cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:32:27
16/11 19:32:57