MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Flamskvävnad 7607004
nr 760 7004
Flamskvävnad
Tidigt 1800-tal, 90x43, damages at sides and ends.
Tidigt 1800-tal, 90x43
Condition: kantskador
8000
SEK 6100
Monday May 28 2012
at 16:00:00
1/4 19:54:10
13/4 11:53:25
6.000 kr
- Klassiska