KONST / Litografier / Färglitografi 15103163
nr 1510 3163
Färglitografi
Agneta Sjögren, hund. Signerad, numrerad 16/25. Färglitografi, bildmått: 59x57 cm, yttermått inklusive ram: 71x71 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:41:25
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer