GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinner set 5166113

nr 516 6113

DINNER SET

Lenght: ()

18 del, Utschneider [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 250

Monday Mars 31 2008
at 17:30:55