KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191558
*
nr 1219 1558
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Marinmotiv. Signerad Anna Jalpachik. Olja på duk, 38x46 cm
Anna Kalinitchenko Jalpachik, ukrainsk-svensk bildkonstnär född på Krim 1954, död 2013.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 november 2018
kl 20:40:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/11 14:01:23
1
200 kr
25/11 18:23:07
2
Vinnande bud
26/11 20:30:17
3
300 kr
26/11 20:30:17
2
350 kr (Budbetjänt)
26/11 20:30:36
3
400 kr
26/11 20:30:36
2
450 kr (Budbetjänt)
26/11 20:30:55
3
500 kr
26/11 20:30:56
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Anna Jalpachik
Anna Kalinitchenko Jalpachik, ukrainsk-svensk bildkonstnär född på Krim 1954, död 2013.
Läs mer om Anna Jalpachik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: marinmotiv olja olja på duk oljemålning oljemålningar sverige ukraina
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
*
Anna Jalpachik
Anna Kalinitchenko Jalpachik, ukrainsk-svensk bildkonstnär född på Krim 1954, död 2013.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Anna Jalpachik
nr 1219 1558
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Marinmotiv. Signerad Anna Jalpachik. Olja på duk, 38x46 cm
Anna Kalinitchenko Jalpachik, ukrainsk-svensk bildkonstnär född på Krim 1954, död 2013.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 26 november 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/11 14:01:23 | 1 | 200 kr |
| 25/11 18:23:07 | 2 | Vinnande bud |
| 26/11 20:30:17 | 3 | 300 kr |
| 26/11 20:30:17 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
| 26/11 20:30:36 | 3 | 400 kr |
| 26/11 20:30:36 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
| 26/11 20:30:55 | 3 | 500 kr |
| 26/11 20:30:56 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Anna Jalpachik
Anna Kalinitchenko Jalpachik, ukrainsk-svensk bildkonstnär född pÃ¥ Krim 1954, död 2013.Läs mer om Anna Jalpachik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: marinmotiv olja olja på duk oljemålning oljemålningar sverige ukraina
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12



