KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14953192
nr 1495 3192
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsning, Signerad, Athen. Bildmått: 28x28 cm, yttermått inklusive ram: 53x53 cm
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:20:48
5/10 14:06:48
100 kr
10/10 17:06:37
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind