KONST / Litografier / Färglitografi 7919811
nr 791 9811
Färglitografi
oidentifierad konstnär, Signerad, Stockholmsmotiv, motivets mått: 43x50
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 november 2012
kl 18:04:41
200 kr
200 kr
400 kr
300 kr
400 kr