ART / Lithographs / Litograph in colors 7641371
nr 764 1371
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Mårten Andersson, 247/400, subject size: 42x34,
Mårten Andersson, 247/400, motivets mått: 42x34
1500
SEK 1000
Monday June 11 2012
at 19:49:09
11/6 17:06:38