KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 9333336

nr 933 3336

Gravyr

1700-tal, motivet: 21x26

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

söndag 21 december 2014
kl 18:24:03