FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 11018401
nr 1101 8401
CHAIRS
4 st + table, Empirestil, wear, damages.
4 st + bord, Empirestil
Condition: slitage, skador
800
SEK 700
Monday April 10 2017
at 18:26:16
150 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Robot)
600 kr
600 kr (Robot)