FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 11018401

nr 1101 8401

CHAIRS

4 st + table, Empirestil, wear, damages.

4 st + bord, Empirestil

Condition: slitage, skador

800

SEK 700

Monday April 10 2017
at 18:26:16