MISCELLANEOUS / Books & Maps / Bok 4558069

nr 455 8069

Bok

Lenght: ()

Romersk rätt, band 28, Basel 1541, pärm: svinläder/ek längd: 38 cm, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

1000

SEK 700

Monday Mars 5 2007
at 16:18:31