BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 8836232

nr 883 6232

Takarmatur

Inköpt på Firma Svenskt Tenn, 80-tal, diameter: 45

Kondition: slitage

måndag 24 mars 2014
kl 18:57:00