ART / Lithographs / Litograph in colors 7449274
nr 744 9274
Måns Heidvall
(f. 1951), Sverige
Ingrid Heidvall, "Första försöket", 7/91, with dedication, subject size: 53 x 40,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Ingrid Heidvall, "Första försöket", 7/91, Med dedikation, motivets mått: 53 x 40
Måns Heidvall, Swedish painter, born 1951.
400
Monday February 27 2012
at 18:13:06