Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookshelves 11108020



*

nr 1110 8020


BOOKSHELVES

3 pcs, 1950s, length: 80 cm, width: 30 cm, height: 180 cm,


3 st, 1950-tal, längd: 80 cm, djup: 30 cm, höjd: 180 cm


Estimate:

1000

Sold:

SEK 2200

Auction date:

Monday May 22 2017
at 19:12:25


  • Bid history
Time Bidder Bid
8/5 13:42:06 1      700 kr
19/5 21:54:10 2      1.500 kr
22/5 19:06:24 1      Vinnande bud
22/5 19:07:10 3      1.800 kr
22/5 19:07:10 1      1.900 kr (Robot)
22/5 19:07:25 3      2.000 kr
22/5 19:07:25 1      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten

  • Thema-auction
  • May 22

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokhylla bokhyllor skåp
  • 7005 BOOKCASE
    11 bokstöd bokhylla, Bookworm, Ron Arad för Kartel..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 19:28
  • 7137 BOOKCASE
    2 sek, 1960s, skjutdörrar. Length: 100 cm, width: ..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:49
  • 6424 CORNER CUPBOARD
    late gustavian style, vitrine. Height: 176 cm,
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 19:54




Ladda ner broschyr