KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9741326

nr 974 1326

Blandteknik

B Elander, kvinna med sjalett, signerad, 52x41

Utrop:

600 kr

måndag 17 augusti 2015
kl 18:16:27