KONST / Litografier / Färglitografi 15407412
nr 1540 7412
Färglitografi
Owe Ryderberg. Signerad, numrerad 2/20, Fiskeläge. Färglitografi, bildmått: 30x38 cm, yttermått inklusive ram: 43x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:09:33
15/5 13:12:50