ÖVRIGT / Speglar / Spegelbyrå 9199191
nr 919 9191
Spegelbyrå
1880-tal, längd: 104 cm, djup: 55 cm, höjd: 230 ca cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 18:45:11
1.600 kr