KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13835338
*
nr 1383 5338
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Liggande modell. Signerad, daterad -06. Motivet: 35x35, yttermått inklusive ram: 57x57 cm
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 mars 2021
kl 18:35:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/3 09:36:11
1
100 kr
7/3 21:36:59
2
150 kr
8/3 17:39:54
3
200 kr
8/3 18:22:46
4
250 kr
8/3 18:29:57
5
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik liggande modell vattenfärg
-
2040 Blandteknik
2 st, Margareta Sjödin (f. 1942), Sverige. "Natur ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:14
-
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29
-
2071 Blandteknik
Anna Palm de Rosa (1859-1924), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
3191 Blandteknik
Arvid Fougstedt (1888-1949), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:18
-
2092 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:04
-
7141 Blandteknik
Birgitta Westberg (f. 1941), Sverige. "På okänt va..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:40
*
Blandteknik
nr 1383 5338
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Liggande modell. Signerad, daterad -06. Motivet: 35x35, yttermått inklusive ram: 57x57 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/3 09:36:11 | 1 | 100 kr |
7/3 21:36:59 | 2 | 150 kr |
8/3 17:39:54 | 3 | 200 kr |
8/3 18:22:46 | 4 | 250 kr |
8/3 18:29:57 | 5 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik liggande modell vattenfärg
-
2040 Blandteknik
2 st, Margareta Sjödin (f. 1942), Sverige. "Natur ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:14 -
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29 -
2071 Blandteknik
Anna Palm de Rosa (1859-1924), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
3191 Blandteknik
Arvid Fougstedt (1888-1949), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:18 -
2092 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:04 -
7141 Blandteknik
Birgitta Westberg (f. 1941), Sverige. "På okänt va..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:40