KONST / Litografier / Litografi 9884191
nr 988 4191
Antoni TÃ pies
(1923-2012), Spanien
Litografi, Antoni Tà pies (1923-2012), Angle et Tache, 1968, signerad. 42/75, Gafetti 157, motivets mått: 56x76
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 18:52:09
2.200 kr
2.800 kr
2.800 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
19 okt
Antoni TÃ pies
Läs mer om Antoni TÃ pies