ART / Lithographs / Litograph in colors 12422042
nr 1242 2042
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (b. 1934), Sweden. Konstnärsbaren. Signed, numbered 269/375, sheet: 43x59 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Konstnärsbaren. Signerad, numrerad 269/375, bladets mått: 43x59 cm
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
1500
SEK 2000
Monday Mars 18 2019
at 18:44:03
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
- Thema-auction
Mar 18
Read more about Grafik
Peter Dahl (f. 1934)