KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17474006

nr 1747 4006

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, "Händerna", skiss, möjligen förlaga till kyrkmålning. Blandteknik, bildmått: 80x99 cm, yttermått inklusive ram: 91x110 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 8 december 2025
kl 20:35:35