KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17474006
nr 1747 4006
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, "Händerna", skiss, möjligen förlaga till kyrkmålning. Blandteknik, bildmått: 80x99 cm, yttermått inklusive ram: 91x110 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:35:35
300 kr
350 kr
400 kr