KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17067167

nr 1706 7167

Blandteknik

Indonesien, Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Lotusblommor. Blandteknik på duk, 62x83 cm, oramad

Kondition: ej ramad

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 2 juni 2025
kl 20:59:13

31/5 23:50:15 1      100 kr
2/6 20:25:28 2      Vinnande bud