KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17067167
nr 1706 7167
Blandteknik
Indonesien, Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Lotusblommor. Blandteknik på duk, 62x83 cm, oramad
Kondition: ej ramad
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 juni 2025
kl 20:59:13
31/5 23:50:15
100 kr
2/6 20:25:28