KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969160
nr 1296 9160
Eva Larsson, blåsippor. Signerad. Olja på pannå, 18x23cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:24:31
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)