KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114354
nr 1411 4354
R Fällman. Signerad, björkar. Olja på duk, 72x91cm, yttermått inklusive ram: 84x103cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:23:11
300 kr
800 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)