KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14519284
nr 1451 9284
Eric Detthow
(1888-1952), Sverige
Etsningar, 2 st, Signerad. Bildmått: 20x14,5, oramade lösa blad
Eric Detthow, svensk målare född 1888, död i Stockholm 1952.
Utrop:
500 kr
måndag 28 februari 2022
kl 19:43:04
Eric Detthow
Läs mer om Eric Detthow