KONST / Litografier / Färglitografi 13524575
nr 1352 4575
Färglitografi
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. HC-upplaga (hors de commerce), Signerad, bladets mått: 31x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:33:02
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)