KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7843167
nr 784 3167
Akvarell
Okänd konstnär, signerad, motivets mått: 97x31
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 17:47:09
800 kr
900 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr