KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407126

nr 1340 7126

Johan Ericson, fiskebodar. Signerad, daterad 1923. Olja på duk, 46x70 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 20:03:36