MÖBLER / Bord / Skrivbord 9031332
nr 903 1332
Skrivbord
Gustaviansk stil, Mahogny, längd: 115 cm, djup: 55 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 28 juli 2014
kl 20:15:00
300 kr
800 kr
500 kr
700 kr
900 kr
1.100 kr
Den Gustavianska stilen