KONST / Litografier / Färglitografi 13955130
nr 1395 5130
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 104/210. Motivet: 8x10cm, yttermått inklusive ram: 32x27cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:27:31
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
900 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg