KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 5886050
nr 588 6050
Gravyrer
6 st. 1800-tal, Frankrike, c:a 30x40
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 15 juni 2009
kl 18:58:04
950 kr
850 kr
950 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.700 kr