MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 9614055
*
nr 961 4055
MIRROR
1960s, Teak, height: 129 cm,
1960-tal, Teak, höjd: 129 cm
Estimate:
800
Sold:
SEK 800
Auction date:
Monday May 11 2015
at 18:13:48
- Bid history
Time
Bidder
Bid
10/5 14:50:57
1
Vinnande bud
10/5 17:07:50
2
500 kr
10/5 17:07:50
1
600 kr (Robot)
10/5 17:08:47
2
700 kr
10/5 17:08:47
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 11
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
6287 MIRROR
Empire, provinsarbete, 65x35 cm,
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:24
-
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:33
-
7074 MIRROR
Gustavian style. Bronserad. 45x34 cm,
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:28
-
7038 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66,
Present: SEK 600
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:02
-
6673 MIRROR
victorian style, gilt, 58x66 cm,
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:30
-
6668 MIRROR
rococo style, bronsead, ca 96x55 cm, a damage.
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:54
*
MIRROR
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 961 4055
MIRROR
1960s, Teak, height: 129 cm,
1960-tal, Teak, höjd: 129 cm
| Estimate: | 800 |
|---|---|
| Sold: | SEK 800 |
| Auction date: |
Monday May 11 2015 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 10/5 14:50:57 | 1 | Vinnande bud |
| 10/5 17:07:50 | 2 | 500 kr |
| 10/5 17:07:50 | 1 | 600 kr (Robot) |
| 10/5 17:08:47 | 2 | 700 kr |
| 10/5 17:08:47 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 11
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
6287 MIRROR
Empire, provinsarbete, 65x35 cm,
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:24 -
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:33 -
7074 MIRROR
Gustavian style. Bronserad. 45x34 cm,
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:28
-
7038 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66,
Present: SEK 600
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:02 -
6673 MIRROR
victorian style, gilt, 58x66 cm,
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:30 -
6668 MIRROR
rococo style, bronsead, ca 96x55 cm, a damage.
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:54



