ART / Oil paintings / Oil painting 12735262
nr 1273 5262
OIL PAINTING
Sven Erik Andersson, signed with monogram, "kväll". Oil on canvas, 28x32,
Sven Erik Andersson, Monogramsignerad, "kväll". Olja på duk, 28x32 cm
300
SEK 600
Monday September 2 2019
at 20:58:43
350 kr
350 kr
350 kr (Robot)
500 kr