ÖVRIGT / Diverse / Dagbädd 13625070
*
nr 1362 5070
Dagbädd
NK, Triva serien, etiketterad, Teak, 50/60-tal, Längd: 195cm. Djup: 90cm. Höjd: 35cm
Kondition: saknar madrass
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 november 2020
kl 20:08:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/11 22:50:39
1
1.000 kr
22/11 23:00:40
2
1.000 kr
22/11 23:00:40
1
1.000 kr (Budbetjänt)
22/11 23:01:14
2
Vinnande bud
22/11 23:06:46
2
justering av budtak
23/11 16:44:47
3
1.400 kr
23/11 16:44:47
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
23 nov
Retro
På Tema Retro har vi samlat konst och design från 50/60-talet av formgivare och konstnärer som Tore Ahlsén, Hertha Bengtson, Berndt Friberg, Kerstin Hörlin-Holmquist, Hans-Agne Jakobsson, Wilhelm Kåge ...
Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dagbädd dagbäddar etiketterad gästsäng gästsängar nk nordiska kompaniet säng sängar teak teakmöbler triva serien trä
-
3043 Dörrstopp
EVA SCHILDT OCH MAJA STEN. Gjutjärn, ekollon, Firm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:52
-
9322 Lackskrin
Japan, bemålat, delvist förgyllt, Längd. Längd: 39..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:47
-
3139 Skål
"Moon", Kartell, Mario Bellini, polykarbonat, märk..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:28
-
3113 Skål
+ askkopp, 2 delar, mässing. Längd: 12-17 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:20
-
9100 Smörhundar
2 st, Gunnar Cyrén (1931-2013), Sverige. "Nobel", ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:39
-
3073 Vattenkokare
+ skål, 2 delar, Alessi, bland annat Philippe Star..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:41
*
Dagbädd
Kondition: saknar madrass
Läs om budbetjänten
Läs mer om Retro
nr 1362 5070
Dagbädd
NK, Triva serien, etiketterad, Teak, 50/60-tal, Längd: 195cm. Djup: 90cm. Höjd: 35cm
Kondition: saknar madrass
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 november 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/11 22:50:39 | 1 | 1.000 kr |
22/11 23:00:40 | 2 | 1.000 kr |
22/11 23:00:40 | 1 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
22/11 23:01:14 | 2 | Vinnande bud |
22/11 23:06:46 | 2 | justering av budtak |
23/11 16:44:47 | 3 | 1.400 kr |
23/11 16:44:47 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
23 nov
Retro
PÃ¥ Tema Retro har vi samlat konst och design frÃ¥n 50/60-talet av formgivare och konstnärer som Tore Ahlsén, Hertha Bengtson, Berndt Friberg, Kerstin Hörlin-Holmquist, Hans-Agne Jakobsson, Wilhelm KÃ¥ge ...Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dagbädd dagbäddar etiketterad gästsäng gästsängar nk nordiska kompaniet säng sängar teak teakmöbler triva serien trä
-
3043 Dörrstopp
EVA SCHILDT OCH MAJA STEN. Gjutjärn, ekollon, Firm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:52 -
9322 Lackskrin
Japan, bemålat, delvist förgyllt, Längd. Längd: 39..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:47 -
3139 Skål
"Moon", Kartell, Mario Bellini, polykarbonat, märk..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:28
-
3113 Skål
+ askkopp, 2 delar, mässing. Längd: 12-17 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:20 -
9100 Smörhundar
2 st, Gunnar Cyrén (1931-2013), Sverige. "Nobel", ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:39 -
3073 Vattenkokare
+ skål, 2 delar, Alessi, bland annat Philippe Star..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:41