KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13956678
nr 1395 6678
Erik Höglund
(1932-1998), Sverige
Oljemålningar, 3 st, Bland annat Självporträtt. Signerad. Olja på duk, 20x24-38x46 cm, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:14:50
3/5 18:05:27
Erik Höglund
Läs mer om Erik Höglund