MÖBLER / Bord / Konsolbord 15893172
nr 1589 3172
Konsolbord
Tidigt 1900-tal, Intarsia, Engelsk modell. Bredd: 65 cm. Djup: 29 cm, höjd: 83 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 januari 2024
kl 18:29:55
7/1 15:38:27