ART / Oil paintings / Oil painting 13803362
nr 1380 3362
OIL PAINTING
Gust Magnusson, kust med palmer. Signed, -67. Oil on canvas, 25x53, yttermått inklusive ram: 37x64,
Gust Magnusson, kust med palmer. Signerad, -67. Olja på duk, 25x53, yttermått inklusive ram: 37x64 cm
Withdrawn
Monday February 22 2021
at 18:38:33