FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Skåp/sideboard 7563393
nr 756 3393
Skåp/sideboard
baroque style, length: 116, width: 55, height: 80, wear, damages.
barockstil, längd: 116, djup: 55, höjd: 80 (nyckel finns i inlämn)
Condition: slitage, skador
1000
SEK 800
Monday April 30 2012
at 19:15:48
750 kr
Skåp/sideboard
Condition: slitage, skador
nr 756 3393
Skåp/sideboard
Condition: slitage, skador
| Estimate: | 1000 |
| Sold: | SEK 800 |
Monday April 30 2012 |