ÖVRIGT / Mattor / Ersari 4103030
nr 410 3030
Ersari
Semi-antik, 142x199, jämnt ställvis hårt slitage, lagningar, even partly heavy wear, repairs
Utrop:
2.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 8 maj 2006
8 maj
TEMA Orientaliska mattor 3
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 3