MISCELLANEOUS / Rugs / Oriental carpet 5773310

nr 577 3310

ORIENTAL CARPET

orientalisk, Beluch tidigt 1900-tal, 124x202

Condition: slitage

100

SEK 400

Tuesday April 14 2009
at 18:46:17