MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 17152237
*
nr 1715 2237
MIRROR
19th century, France, genombruten dekor med franska liljan och fabeldjur, metal, 40x35 cm,
1800-tal, Frankrike, genombruten dekor med franska liljan och fabeldjur, metall, 40x35 cm
Estimate:
500
Sold:
SEK 350
Auction date:
Monday August 4 2025
at 18:32:53
- Bid history
Time
Bidder
Bid
28/7 22:15:34
1
100 kr
1/8 20:51:11
2
250 kr
2/8 13:37:56
1
200 kr
2/8 13:37:56
2
250 kr (Robot)
2/8 13:37:58
1
300 kr
3/8 13:47:03
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt metall spegel speglar
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:03
-
8195 MIRROR
1930/40-tal Höjd: 100 cm. Width: 46 cm, damaged.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 18:18
-
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
in two days
26 jan at 20:07
*
MIRROR
Läs om budbetjänten
nr 1715 2237
MIRROR
19th century, France, genombruten dekor med franska liljan och fabeldjur, metal, 40x35 cm,
1800-tal, Frankrike, genombruten dekor med franska liljan och fabeldjur, metall, 40x35 cm
| Estimate: | 500 |
|---|---|
| Sold: | SEK 350 |
| Auction date: |
Monday August 4 2025 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 28/7 22:15:34 | 1 | 100 kr |
| 1/8 20:51:11 | 2 | 250 kr |
| 2/8 13:37:56 | 1 | 200 kr |
| 2/8 13:37:56 | 2 | 250 kr (Robot) |
| 2/8 13:37:58 | 1 | 300 kr |
| 3/8 13:47:03 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa frankrike fransk franska franskt metall spegel speglar
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:03 -
8195 MIRROR
1930/40-tal Höjd: 100 cm. Width: 46 cm, damaged.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 18:18 -
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Present: SEK 100
Auction ends
in two days
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
in two days
26 jan at 20:07



