KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14502045
nr 1450 2045
Nutida konstnär. Stockholmsmotiv, Gamla Stan. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x50cm, oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:18:39
21/2 11:17:15
1.200 kr
21/2 16:55:37
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm