KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 10458086
nr 1045 8086
Tavla
kolorerad Litografi, Syende flicka, ramens innermått: 67x56
Kondition: slitage, skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 juli 2016
kl 18:21:23
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr