ART / Lithographs / Litograph in colors 13824563
nr 1382 4563
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Björn Lindroth (1931-1999), Sweden, seascape. Signed, numbered 73/280. Subject: 35x50, outer dimensions including frame: 47x64,
LITOGRAPH IN COLORS, Björn Lindroth (1931-1999), Sverige, Marin. Signerad, numrerad 73/280. Motivet: 35x50, yttermått inklusive ram: 47x64 cm
Björn Lindroth, Swedish painter, born 1931, dead 1999.
SEK 700
Monday Mars 1 2021
at 20:21:19
400 kr
300 kr
350 kr (Robot)
600 kr
Björn Lindroth
Read more about Björn Lindroth