UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 4785105
nr 478 5105
Väggur
Gustaviansk stil, 1800-tal, höjd: 70, Förgylld,
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 6 augusti 2007
kl 00:00:00
Den Gustavianska stilen