KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235450

nr 1423 5450

Max Marcus (1879-1955), Sverige. Kvinna med broderi. Signerad, Olja på duk, 66x73, yttermått inklusive ram: 80x88 cm

Utrop:

1.200 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 18:50:36