KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235450
nr 1423 5450
Max Marcus (1879-1955), Sverige. Kvinna med broderi. Signerad, Olja på duk, 66x73, yttermått inklusive ram: 80x88 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:50:36
800 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr
1.900 kr
1.900 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.400 kr