ART / Lithographs / Litograph in colors 10626104
nr 1062 6104
LITOGRAPH IN COLORS
Knut Swane (b. 1951), -84, 106/150, sheet: 60x88 cm,
Knut Swane (f. 1951), -84, 106/150, bladets mått: 60x88 cm
800
SEK 450
Monday October 17 2016
at 19:36:58
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr